معرفی یو پی اس برند EXIMPOWER - قسمت 1

سه‌شنبه 26 مرداد 1395 ساعت 10:00

1-مشخصات ظاهری و فیزیکی یو پی اس :

وزن کم : همانطور که میدانید از مشخصات بسیار مهم در زمان سرویس و نگهداری در مورد یک یو پی اس بحث وزن این سیستم است

وزن یک یو پی اس از جمله اشکالات انواع یو پی اس هاست  و معمولا”  سرویس کار را با این مشکل روبرو می سازد از آنجایی که وزن یک سیستم  یو پی اس  6KVA   مدل   Eximpower  حدود 18 کیلو گرم است ( به  دلیل تکنولوژی پیشرفته ) این مشکل برای سرویس کار برطرف می شود این مزیت باعث میشود حمل و نقل این سیسیتم نیز حتی به طریق  هوایی به آسانی و با هزینه منطقی تری انجام شود

حجم کم ابعاد بسیار کوچک این یوپی اس از جمله برتری هایی است که مشتریان این سیستم را قادر میسازد که این سیستم را در فضا های کوچک البته دارای مسیر خنک کننده هوایی مناسب مورد استفاده قرار دهند  ابعاد این سیستم  4775*2113*340   mm  است . گفتنی است اکثر شعب بیمه و بانک به دلیل استفاده از حدود 12تا 15  کامپپیوتر در شعب خود و همینطور استفاده از یک عدد دستگاه ATM   و یک شماره انداز  توانی معادل 4الی 5 هزار وات مصرف دارد . برای پاسخگویی به این نیاز باید از یک عدد دستگاه  6KVA  استفاده شود از این رو برای تجهیز یک شعبه  با توجه به گرانبها بودن متراژ محیط های اداری – تجاری (از 15 الی 40 میلیون در هر متر مربع) حجم و اندازه فیزیکی مناسب جزء نکات  حایز اهمیت در انتخاب یک یو پی اس است .

یوپی اس های با توان 6KVA  شرکت فیام صنعت دارای اندازه فیزیکی (W 42 H 110 L 55 )  انتخاب مناسبی برای محیط های مذکور است . دارا بودن تکنولوژی  Hi-TECH   باعث بالا  بردن قابل توجه عملکرد و بازدهی در این نوع از یو پی اس ها به نسبت سایر یو پی اس هاست .

ظاهری شکیل و زیبا و ساده : ظاهر مناسب این توان را به مشترین میدهد که بتوانند این سیستم  رادر محیط عادی کار خود بدون نیاز به هیچ پوششی که معمولا  برای پنهان کردن ظاهر زمخت و نا زیبا انواع یو پی اس ها استفاده میشود بکار برند . در واقع میتوان یو پی اس ها را بجای استقرار در انباری ها  ویا کمد های تنگ  و تاریک به فضایی مناسب با دمایی بهتر منتقل کرد  و از کارایی و عمر بالاتری برخوردار شد . این مشخصه باعث میشود بدون نیاز به نرم افزار های خاص  براحتی  آلارم های خود را به گوش مصرف کننده برساند.

برچسب‌ها: خرید یو پی اس
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.